Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

15 december
Christmas Party & Chinees Buffet

Bestel Buffet

Zondag 23 december 2 tegen 2 toernooi
Geef je op als team!

 

 

 

 

 

 

Bestel pizza - 6 december
Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Kom naar de Jeugdraad op vrijdagavond 23 november!

Speel je in een jeugdteam (A, B of C)? Kom dan vrijdagavond 23 november van 19.30 tot 20.30 uur naar het Dynamo Café voor de Jeugdraad. Dan gaan we samen kijken hoe we het bij Dynamo nog beter, leuker en gezelliger kunnen maken voor de jeugd. Vorig seizoen hebben we twee bijeenkomsten gehad en hebben we al een paar van jullie ideeën kunnen realiseren. En een paar weken geleden is weer een idee uit de Jeugdraad gerealiseerd: het rookverbod voor de ingang. Jullie ideeën helpen dus om onze vereniging voor ons allemaal een beetje beter te maken! Vrijdag 23 november is ieder jeugdlid welkom van 19.30 tot 20.30 uur, we hopen op minimaal 1 speler uit elk jeugdteam. Je mag helemaal zelf bepalen wie er komen, of dat vaste vertegenwoordigers zijn of een wisselende vertegenwoordiging. Dat is 1 van de punten die we graag willen bespreken (vaste leden of wisselend) maar we horen ook graag weer de dingen die jullie belangrijk vinden! De Jeugdcommissie