Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Draisma Dynamo loot SSS in beker, Dynamodames naar Krekkers

De loting voor de achtste finales om de nationale volleybalbeker heeft de mannen van Draisma Dynamo donderdagochtend gekoppeld aan Advisie/SSS. In het toernooi bij de vrouwen gaat SV Dynamo op bezoek bij het in de eerste divisie uitkomende Krekkers. Twee weken na het onderlinge competitieduel op 17 november is Advisie/SSS zodoende wederom te gast bij Draisma Dynamo. Bij winst op de Barnevelders staat Draisma Dynamo in een eventuele kwartfinale opnieuw een thuiswedstrijd te wachten. Tegenstander wordt in dat geval de winnaar van het duel Maatwerkers VCN (Topdivisie) tegen VoCASA (eredivisie). De vrouwen van SV Dynamo, die zich afgelopen weekend in Huizen ten koste van Orion en Prima Donna Kaas kwalificeerden voor de hoofdfase van het bekertoernooi, hebben op zaterdag 1 december een reis naar Twente voor de boeg. Krekkers vormt in Mariaparochie de sta-in-de-weg richting kwartfinale. Voor het geval het team van coach Michael Beugelsdijk erin slaagt de laatste acht te bereiken, mag het zich opmaken voor een uitwedstrijd tegen de winnaar van de tweestrijd tussen KapMakelaardij/SSS (tweede divisie) en Apollo 8 (eredivisie).