Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

In memoriam: Hotse Brouwer

Hotse Brouwer, sinds 1993 erelid van onze vereniging, is afgelopen dinsdag op 82-jarige leeftijd overleden. In 1967 was Hotse één van de oprichters van onze vereniging, afkomstig van de fusievereniging CVVA. Meerdere periodes heeft Hotse zitting gehad in het bestuur, onder andere als voorzitter van de accommodatiecommissie en als penningmeester. Ook was hij nauw betrokken bij de bouw van onze Dynamohal aan de Morellenlaan. Mede door zijn gedegen en verstandige beheer van de financiën en zijn bestuurlijke kwaliteiten heeft SV Dynamo Apeldoorn zich kunnen ontwikkelen tot de vereniging die het nu is. Via zijn kinderen en kleinkinderen is Hotse altijd bij de vereniging betrokken gebleven. Dynamo is Hotse dankbaar voor alles wat hij voor de vereniging heeft gedaan. Onze gedachten zijn bij zijn familie. Zaterdag 3 november zullen we om 19.55, voor aanvang van de wedstrijd van Draisma Dynamo tegen VoCASA, 1 minuut stilte in acht nemen om Hotse te herdenken. 

BijlageGrootte
Rouwkaart Hotse Brouwer.pdf348,38 KB