Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het MINIKAMP

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Gratis fruit van Jumbo Wiegmans Apeldoorn tijdens mini- en jeugdochtenden

Op 6 oktober, 10 november en 24 november (mini- en jeugdochtend) levert Jumbo Wiegmans weer gratis fruit voor in het Dynamo Café. Sinds november 2017 is Jumbo Wiegmans Ambassadeur van SV Dynamo. Insteek van dit sponsorschap is de gezonde kantine. Bas Wiegmans van Jumbo Wiegmans gaat samen voor een gezondere leefstijl en dat betekent ook meer gezonde voeding in de sportkantine. Daarom gaan we tijdens de mini- en jeugdochtenden gratis fruit beschikbaar stellen.


Onze mini's en jeugdspelers kunnen dan voor of na de wedstrijd gratis een appeltje, banaantje of mandarijntje pakken uit een goed gevuld Jumbo krat. SV Dynamo is bijzonder blij met de sponsoring van Jumbo Wiegmans Apeldoorn. Naast de sponsoring van fruit is het de bedoeling om nog meer gezonde artikelen in het assortiment op te nemen. Voor dit gehele pakket heeft Jumbo Wiegmans een mooi budget beschikbaar gesteld. We hopen en vertrouwen op een goede- en langdurige relatie tussen Jumbo Wiegmans Apeldoorn en SV Dynamo.