Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het MINIKAMP

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Heren 2: aan de uitstraling zal het niet liggen

Zaterdag 15 september jl. stond in het teken van de kick off van de eerste teams, zo ook Heren 2. Op de laatste zaterdag voor de seizoen ouverture kon het ‘publiek’ op informele wijze kennis maken met de spelers/speelsters en voor het eerst de nieuwe (wedstrijd)tenues bewonderen. Uiteraard gevolgd met de laatste oefenwedstrijden op eigen bodem. Gelukkig laat de teamsamenstelling weinig nieuwe gezichten zien. Toch is de uitstraling vanaf dit seizoen anders. Het sponsorschap met Mansion24 (aan het Leienplein), Buurman, expert in teamwear, Houtkubus en de Vriendenloterij maakt het spelen in nieuwe tenues mogelijk.

Speels en verrassend
De driejarige samenwerking past uitstekend bij het technische beleid van de herenlijn. Ook deze ‘bedrijven’ passen met hun visie bij het team (H2) en de vereniging (SV Dynamo). Betrouwbare familiebedrijven, die voortdurend zoeken naar vernieuwing om hun ‘klanten’ optimaal advies en een unieke beleving te geven. Misschien wel dé gelijkenis met het team dat met speels en verrassend spel in de Topdivisie van zich wil laten horen.