Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

 

 

 

 

Aanmelden bus Orion 13 april

 

 

 

 

 

13 april EINDFEEST!
Bestel je Domino's pizza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Vrijdag 14 september: scheidsrechterstraining

We staan dit seizoen voor een grote scheidsrechteruitdaging. Onze vereniging moet 120 wedstrijden fluiten in andere hallen om het spelen van de Dames 3, 4 en 5 en Heren 3, 4 en 5 mogelijk te maken. Deze wedstrijden worden dit seizoen gefloten door Jan de Groot, Peter van Vliet, Albert Mein, Jeroen van der Linden, Ilse van Beusekom, Remco Mulder, Robin Bussink, Marit Heupink en Dave Sangers.  Peter, Ilse, Marit, Dave en Remco floten vorig seizoen nog tientallen thuiswedstrijden in de 1e en 2e klasse. Dat zullen ze nu niet meer zo vaak kunnen doen. We zullen dus een beroep moeten doen op seniorleden die het fluiten van wedstrijden (nog) niet als hun hobby zien. Heb je nog geen licentie om 1e of 2e klasse te fluiten? Of wil je 'er weer even inkomen'? Kom dan aanstaande vrijdag 14 september van 20.00 uur tot maximaal 22.00 uur naar de vaardigheidstraining in het Dynamo Café.


Het is een laagdrempelige en gezellige training. Ilse neemt wat regels met jullie door en daarna gaan we de zaal in om onderling wat te ballen met steeds een andere scheidsrechter (paar minuten per scheidsrechter). Na deze training mag je in principe 1e/2e klasse wedstrijden fluiten. Als je het fluiten leuk vindt en meer wilt fluiten, willen wij je heel graag begeleiden en komen kijken als je fluit!

Wie zien wij graag als scheidsrechters in de 1e en 2e klasse?

Mensen die graag hun steentje willen bijdragen aan het spelen van competitiewedstrijden door al onze teams én spelers en speelsters die in de hoogste klasses van de regio spelen: 3e divisie, promotieklasse en 1e klasse. Speel je in een van deze teams? Kom dan aanstaande vrijdag van 20.00 uur tot maximaal 22.00 uur naar de vaardigheidstraining als je nog niet over een licentie beschikt. Weet je niet of je over een licentie beschikt? Vraag het dan na bij Bart. Hopelijk tot vrijdag!