Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Draisma Dynamo heeft selectie rond voor het komend seizoen

Draisma Dynamo heeft de selectie voor het volleybalseizoen 2018-2019 rond. Het bestuur van de Stichting Topvolleybal Dynamo heet Cas Abraham en Bram Langevoort van harte welkom. Tevens zijn clubleiding en technische staf verheugd dat Dustin Bontrop zijn contract heeft verlengd. Passer/loper Cas Abraham (1,92 meter) is afkomstig van het Talent Team Papendal/Arnhem. De onlangs negentien jaar geworden Barnevelder begon zijn volleyballoopbaan in zijn woonplaats bij SSS. Bram Langevoort (25) is geen onbekende in Apeldoorn. De 2,02 meter lange passer/loper kwam eerder uit voor Blok EVC en SV Dynamo. De afgelopen twee seizoenen deed Bram eredivisie-ervaring op bij Alterno en Advisie/SSS. Libero Dustin Bontrop (22) begint aan zijn vijfde seizoen in Apeldoornse dienst.


Nu de selectie compleet is, heeft trainer/coach Redbad Strikwerda het komende seizoen bij Draisma Dynamo de beschikking over de volgende twaalf spelers: Bart van Garderen, Freek de Weijer, Renzo Verschuren, Mats Kruiswijk, Nico Manenschijn, Wessel Blom, Maikel van Zeist, Rik van Solkema, Stefan Boermans, Cas Abraham, Bram Langevoort en Dustin Bontrop. Op de foto: Bram Langevoort.