Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Drietal talenten versterkt selectie Dynamo Dames

Met de komst van Bo Duteweert, Matilde Boereboom en Lisanne Samsom is de selectie van het Dames 1-team van SV Dynamo bijna rond. Met zijn spelersgroep gaat trainer/coach Michael Beugelsdijk het komend seizoen proberen te investeren in de toekomst. De 18-jarige Bo Duteweert speelde het afgelopen seizoen als passer/loper voor eredivisionist Eurosped TVT. Bij Dynamo gaat zij op de buitenkant de concurrentie aan met Joyce Wassen, Lynn Zweekhorst en Lianne Sonneveld.


De van VoCaSa afkomstige Matilde Boereboom (op 22 juni wordt zij 17) is een oude bekende van coach Michael Beugelsdijk. Boereboom wordt Dynamo’s nieuwe libero, een positie die zij eerder ook al bekleedde in Jeugd-Oranje. Lisanne Samsom trainde twee jaar geleden al eens mee met de selectie van Dynamo, maar koos destijds voor speeltijd in de tweede divisie bij Kapmakelaardij SSS. Samen met Lieke Dommerholt neemt de 19-jarige setter de spelverdeling van Dynamo 1 in handen. Lotte Leukenhaus, Chantal Nijstad, Heleen Hesselink en Susan Schut maken Dynamo’s selectie bijna compleet. In de begeleidingsstaf vult Lisette Oeldrig-Van de Kemp de vacante positie van assistent-trainer op. Foto: Bo Duteweert