Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Dynamo Beach Apeldoorn live!

Volleybalvereniging SV Dynamo breidt uit! Met ingang van 16 mei heeft SV Dynamo er een nieuwe discipline bij: Dynamo Beach Apeldoorn. Alle leden van SV Dynamo kunnen vanaf aanstaande woensdag binnen hun bestaande lidmaatschap 's zomers onbeperkt gebruik maken van de 4 beachvelden bij het Omnisport in Apeldoorn. Volleyballiefhebbers uit Apeldoorn en omstreken zijn ook van harte welkom via een Beach lidmaatschap. Het reserveren van een veld werkt via een digitaal reserveringssysteem op de website van SV Dynamo. Hierin kun je een veld 'afhangen' op het door jou gewenste tijdstip. Meer informatie volgt op korte termijn. 

Trainingen

Met het EK-beach in het vooruitzicht werkt Dynamo Beach Apeldoorn al aan het talent van de toekomst. Met ingang van 21 mei 2018 starten er trainingen voor jeugdleden uit Apeldoorn en omstreken. De trainingen worden gegeven door trainers met (inter-)nationale ervaring in het beachvolleybal, waaronder Michiel van Dorsten. Tijdens deze trainingen werken jeugdleden aan hun (beach)volleybalskills. Informatie over trainingsgroepen en kosten volgt ook op korte termijn.