Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Dynamo talenten uit eigen opleiding in Dames 1-selectie

Het Dames 1 team ondergaat het komend seizoen een verjongingskuur. De talenten Susan Schut (links) en Lianne Sonneveld (rechts), beiden pas vijftien jaar, maken vanuit de eigen opleiding de overstap naar de hoofdmacht in de topdivisie. Diagonaalspeelster Susan Schut debuteerde in het seizoen 2016-2017 al in het eerste team van SV Dynamo. Lianne Sonneveld trainde het afgelopen half jaar al veelvuldig mee. Hierbij maakte de passer/loper een dusdanige indruk dat trainer/coach Michael Beugelsdijk haar na de zomer definitief opneemt in zijn selectie.

Beugelsdijk verwacht veel van het tweetal. “Het is een grote stap die we als vereniging zo goed mogelijk willen begeleiden en invulling willen geven. Ik heb er alle vertrouwen in dat beide meiden kunnen uitgroeien tot een vaste waarde bij Dames 1.”


Na de laatste wedstrijd tegen hekkensluiter Taurus nam Dames 1 afscheid van Barbara Knap, Nicole van der Mark, Laure Obelink, Lieke Scharbaai en Caya van Cooten. Loni Wissink was al in de loop van het seizoen gestopt bij Dames 1. Ook assistent-trainer/coach Ellen Luttikhuis keert komend seizoen niet terug.