Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bestel friet/hamburger
- 3 november - Dynamo's Bierfest

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Baltus chocolade-actie

In de weken voor Pasen hebben de mini’s en de jeugd door de verkoop van chocolade geld opgehaald voor de Dynamo clubkas. Helaas viel de actie in een wat ongelukkige periode, vlak voor de voorjaarsvakantie, waardoor de animo en de opbrengst, ondanks de geweldige prijzen die je kon winnen, lager was dan verwacht. Dat neemt niet weg dat een aantal fanatieke Dynamoleden flink hun best heeft gedaan voor de club. En niet voor niks, want de beschikbare prijzen zijn als volgt verdeeld:
1e prijs - Een Ipad - Esmée Rietveld (MC6)
2e prijs - Een officiële beach volleybal - Marit van Egten (MC7)
3e prijs - Een officiële beach volleybal - Elisa Plugge (N5.1)


Aangezien er niet één team was waarvan alle spelers of speelsters chocolade hebben verkocht, is besloten om geen teamprijzen uit te delen. In plaats daarvan krijgen de volgende speelsters een (Daka) Intersport waardebon als dank voor hun inspanningen: Rozemarijn Klaasen (MB5), Nienke Klaasen (MB2),  Renske Koedijk (N5.2), Anneroos Brons (MC7), Dakota Dijkhof (N5.2), Iris Koedijk (MB5), Elise Slagmolen (MB5), Roos Streep en Sofie van Vliet (N6.5). Meiden, enorm bedankt voor jullie hulp en veel plezier met jullie prijs, die jullie één dezer dagen krijgen uitgereikt.