Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Volleybalnacht 18/19 mei

Wil jij het pinksterweekend sportief beginnen? Doe dan mee aan de volleybalnacht! De nacht van vrijdag 18 mei op zaterdag 19 mei organiseren wij een volleybalnacht. Je gaat dan de hele nacht volleyballen. Na afloop staat er een lekker ontbijtje voor jullie klaar. Lijkt het jou leuk om hieraan mee te doen, geef je dan op vanaf 1 maart. De inschrijvingen lopen door tot 31 maart. Het inschrijfgeld is 5 euro. Om te voorkomen dat er veel niveauverschil is, geef je je individueel op. Wij proberen dan zo gelijkwaardig mogelijke teams te maken. Het toernooi wordt gespeeld in teams van drie personen. Dit toernooi is voor zowel jeugd, competitiespelers als recreanten. Het toernooi gaat door bij minimaal 60 aanmeldingen. Bij niet genoeg inschrijvingen krijg je je inschrijfgeld terug. Mobiliseer je team en doe gezellig mee! Voor meer informatie vraag Ilse van Beusekom of Evelien Koopman.
Inschrijven voor de volleybalnacht