Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel hier je kaarten voor de Interland Nederland - Japan

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Steun SV Dynamo met een lot van de VriendenLoterij

SV Dynamo is club van de maand bij de Vriendenloterij! Onze belactie op 29 november jl. heeft flink wat vrienden opgeleverd die onze vereniging steunen via een lot. Van de opbrengst hebben we nieuwe materialen gekocht. Inmiddels hebben de kinderen van de sportspeeltuin al kunnen springen op de minitrampoline en wachten we een beetje ongeduldig op de levering van 2 bestelde pass baskets voor onze techniektrainingen. A.s. woensdag 14 februari  kun je tijdens de eredivisietopper tussen Draisma Dynamo en Abiant Lycurgus ook een lot kopen van de VriendenLoterij. Kopers van een lot maken kans op mooie prijzen en steunen bovendien de vereniging. De verkoopprijs per lot bedraagt € 13,50. De loten zijn per maand telefonisch of per e-mail weer opzegbaar.