Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel hier je kaarten voor de Interland Nederland - Japan

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Stroopwafelactie Open Club Meisjes C groot succes

Afgelopen zaterdag hebben jullie ons vast wel gezien tijdens de wedstrijd van H1 met onze stroopwafelactie. Als meisjes C Open Club voeren we actie om kleine en grote sponsorbedragen binnen te halen voor onze trip van 20 t/m 24 juni naar de United World Games in Klagenfurt (Oostenrijk).  Deze eerste actiedag was een groot succes, met een opbrengst van maar liefst € 216. Gezien het succes van deze actie, zullen we ook op zaterdag 10 februari voor, tijdens en direct na afloop van de wedstrijd van H1 een heerlijke versnapering  verkopen. Bij de boodschappen in die week hoeft u dus niets lekkers mee te nemen.... In de komende maanden volgen nog meer acties waaronder de ‘rookworsten-actie’ en ‘de club van 30’, maar dat ziet u vanzelf. Groetjes Open Club Meisjes C