Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel hier je kaarten voor de Interland Nederland - Japan

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Meisjes C6 op bezoek bij Sakura Budo

Dinsdag 16 januari waren de meiden van Meisjes C6 te gast bij Sakura Budo. Om 16:30 stapten de meiden de judomat op, waar ze les kregen van Meester Sven Borst. Er werd begonnen met een tikspelletje, 1 tegen 1, waarbij je de ander op de schouder moest proberen te tikken, zonder zelf getikt te worden. Daarna wat zelfverdediging. Hoe zorg je dat je blijft staan als iemand je probeert om te duwen of schoppen en hoe moet je dan eigenlijk schoppen. Eerst natuurlijk nog wat voorzichtig maar langzaam aan ging dat allemaal steeds harder. Vervolgens kregen de meiden les in: "hoe vang je jezelf op als je naar de grond gaat". Hierbij werd er wat afgerold. Rollen vanuit zitten op de grond, zitten op de knieën, zijwaarts rollen, achterwaarts rollen met als absoluut hoogtepunt naar voren springen over een stootkussen, waarna je door een teamgenoot naar achter wordt geduwd om dan achteruit weg te rollen. Na al het rollen was het tijd voor nog een klein beetje zelfverdediging. Na deze leuke les hebben we de dag afgesloten bij een van de speelsters thuis met een lekker frietje. We willen graag Meester Sven hartelijk bedanken voor deze ontzettend leuke les.