Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Prijswinnaars 25e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi

Het was drie dagen genieten in het Omnisport en de WSV-hal. Op 7 velden leverden 58 teams uit de A- B- en C-jeugd van vroeg tot laat een sportieve strijd. Wij feliciteren de prijswinnaars van het 25e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi op 27, 28 en 29 december 2017: Volley Haasrode Leuven (Jongens A), FH Nijlen (Jongens B), Giebers Optiek/ikvolleybal.nl (Jongens C), VC Zwolle (Meisjes A), SV Dynamo Apeldoorn (Meisjes B) en Polaris (Meisjes C). De prijzen voor beste speler of speelster van het toernooi (MVP) gingen naar Bosse Coenjaerts van Volley Haasrode Leuven (Jongens A), Twan Peters van SV Dynamo Apeldoorn (Jongens B), Wessel Rouw van SV Dynamo Apeldoorn (Jongens C), Marleen Veldhuis van VC Zwolle (Meisjes A), Lianne Sonneveld van SV Dynamo Apeldoorn (Meisjes B) en Dagmar Mourits van Next Volley (Meisjes C). Onder grote publieke belangstelling deelden Draisma Dynamo spelers Hugo van Garderen en Dustin Bontrop de prijzen uit. Bekijk de foto's van Peter Donderwinkel van de prijsuitreiking. De organisatie bedankt alle deelnemers, coaches, fysio's, verzorgers, zaalwachten, bardienstmedewerkers, ontbijtverzorgers, fotografen, koks, scheidsrechters en alle anderen die een bijdrage hebben geleverd, voor dit prachtige jubileumtoernooi! Links naar alle fotoalbums staan op de website van het Jeugdtoernooi onder Multimedia. Graag tot volgend jaar!