Direct naar het wedstrijdschema op toernooi.nl

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het 24e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi 

 

 

 

 

 

Wij wensen iedereen een gezellige jaarwisseling en een gelukkig, sportief maar bovenal gezond 2016! 

 

 

 

Direct naar wedstrijden op toernooi.nl

 

 

26e Internationaal Jeugdtoernooi

27, 28, 29 december 2018

Toernooiboekje 25e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi gereed

Het toernooiboekje voor het 25e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi van SV Dynamo is klaar (zie download). Lees de inhoud van het boekje alvast goed door. Elk team ontvangt bij het aanmelden ook een geprint exemplaar. Er staat informatie in over de locaties, de maaltijden, het vervoer van en naar de sporthal en de overnachtingslocaties en het bevat de algemene regels en het wedstrijdreglement.

BijlageGrootte
Toernooiboekje 25e Engie Internationaal Jeugdtoernooi SV Dynamo Apeldoorn 2017.web_.pdf1,13 MB