Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo Beach
live!

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Meisjes B1 gepromoveerd naar de Topklasse!

Er waren zaterdag 2 december nog maar twee punten nodig om te promoveren naar de Topklasse. Op papier een makkelijke klus omdat ze in Borculo tegen het laag geklasseerde Gemini B1 moesten spelen. De druk om te presteren was bij de meiden echter hoog. Dat resulteerde in een nerveuze 1e set waarin de meiden veel onnodige fouten maakten en de supporters van de thuisclub hun meiden de beste set van het seizoen zagen spelen. De set ging dan ook verloren met 25-21. “Het zal toch niet hè”... onder de bezielende leiding van coach David Bergsma werd het team weer gefocust en op scherp gezet. Het bekende niveau werd weer gehaald en Gemini werd met klinkende setstanden (15-25, 4-25 en 13-25) van het veld geveegd. Een 1-3 overwinning! Dit betekent dat Meisjes B1 na vele jaren van afwezigheid weer een plek heeft in de Topklasse. Meiden en coaches van harte gefeliciteerd met deze Top prestatie!