Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo Beach
live!

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Oorkonde en Gouden Nevobo-speld voor Jan de Groot

Gisterenmiddag ontving Jan de Groot temidden van zijn team, zoon en kleindochter een oorkonde en een Gouden Nevobo-speld voor zijn 40-jarige inzet als scheidsrechter. 
Wij vonden een bewijs van Jan's scheidsrechtersactiviteiten in het voormalige clubblad Time-out van 1980 onder het kopje: 'scheidsrechtervergoedingen 2e helft seizoen 1979-1980' en mogen aannemen dat Jan waarschijnlijk in 1978 voor het eerst de fluit ter hand nam.  Nog steeds fluit Jan elk seizoen minimaal 24 wedstrijden in de promotieklasse en regiodivisie en gaf aan daar nog graag mee door te gaan. 

Beste Jan, niet alleen de Nevobo wil je danken voor je 40-jarige inzet als scheidsrechter maar ook de vereniging. Het is niet voor niets dat bij het uitreiken van de speld door de spelers in het clubhuis voor jou werd geapplaudiseerd. Ik zal mijn best doen om jonge mensen enthousiast te maken om in jouw voetsporen te treden en waardeer het buitengewoon dat je je nog steeds als scheidsrechter inzet voor onze mooie vereniging.