Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo Beach
live!

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Woensdag 22 november: Europa Cup en Pizza avond

SAVE THE DATE! Zet woensdag 22 november vast in je agenda! Draisma Dynamo speelt dan een Europa Cup wedstrijd om de CEV Cup tegen het Kosovaarse KV Luboteni Ferizaj in het Omnisport. Inzet is een plek bij de beste 16 van het Europese bekertoernooi. De wedstrijd begint om 19.00 uur, de zaal is open vanaf 17.30 uur. Kom je ook? Alle leden en vrijwilligers van Dynamo mogen gratis naar binnen. Neem je vrienden, familie en bekenden mee en laat ze een mooi avondje Europees Top volleybal meemaken. Iedereen die zin heeft om er een feest van te maken is al vroeg op de avond welkom bij de 'Domino’s Europa Cup Pizza avond'. Om circa 17.30 uur bezorgt Domino’s de pizza’s. Bestel je pizza.


Tevens zijn er voor en tijdens de wedstrijd allemaal leuke acties waarbij je leuke prijzen kan winnen. Vergeet ook niet om loten te kopen bij de ingang. De hoofdprijs bij de verloting is een jaar lang elke week gratis pizza. Ook is er nog een verrassing voor alle toeschouwers maar dat blijft nog even geheim. Een kaartje kost € 10 voor volwassenen en € 7 voor jeugd t/m 16 jaar.