Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Nevobo speld voor Hilke en Joop

Vanavond ontvingen Hilke Tol en Joop Beuker een oorkonde en een Nevobo speld voor hun jarenlange inzet als scheidsrechter. Wanneer Hilke haar eerste wedstrijd floot is waarschijnlijk niet precies meer te achterhalen, maar dat dat meer dan 25 jaar geleden is,  is zeker. Daarom ontving ze uit handen van Bart Bosman een zilveren Nevobo speld. Hilke floot in het verleden nationaal en nu fluit ze ook nog af en toe een wedstrijd in onze hal en wil dat volhouden tot ze ook de speld krijgt die Joop vanavond ontving.
Wij vonden een bewijs van Joop's scheidsrechtersactiviteiten in het voormalige clubblad Time-out van 1980 onder het kopje: 'scheidsrechtervergoedingen 2e helft seizoen 1979-1980' en mogen aannemen dat Joop  ongeveer 40 jaar geleden al floot en hij derhalve vanaf nu een gouden Nevobospeld mag dragen. Joop is de vaste scheidsrechter van Dames 11.
Lieve Hilke en beste Joop ik wil jullie hartelijk danken voor jullie jarenlange inzet voor een activiteit waar menig lid van gruwt: het fluiten van wedstrijden.