Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Geslaagd kick off weekend

We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd kick off weekend. Zaterdagochtend stonden Dames 1 en Heren 1 al vroeg op het veld om een clinic te geven aan de mini’s. Na de clinic verzorgden zij in het Dynamo Café lekkere broodjes knakworst en limonade voor de mini’s. Daarna was het de beurt aan de jeugd van Dynamo, zij speelden een onderling oefentoernooi en kregen na afloop ook een lekker broodje knakworst en limonade. Onder aanmoediging van eigen publiek speelden Dames 1 en Heren 1 zaterdagmiddag nog allebei een oefenwedstrijd. Dames 1 verloor helaas met 1-3 van VCN. Heren 1 speelde tegen VVP en wist deze wedstrijd met 3-1 te winnen. Al met al een zeer geslaagde start van het nieuwe seizoen!