Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Wat een jubileumfeest!

Wat een feest zaterdag! Zo'n 70 kinderen dwaalden al vroeg in de middag door het Omnisport op zoek naar vossen, geheime plekjes (spinnenwebcross) en onderdelen van de meerkamp. Tijdens de receptie in een uitpuilend Dynamo Café haalden een aantal leden en oud-leden herinneringen op aan 50 jaar Dynamo en keken we vooruit naar het nieuwe seizoen. Onder grote belangstelling werden het nieuwe Dynamo logo en het nieuw ontworpen wedstrijdshirt bekend gemaakt. Met grote dank aan onze nieuwe shirtsponsoren Autoverhuur Bultman, Aannemingsbedrijf Draisma, Mennink Makelaars, Casita Travel en Intersport Jonker. Tijdens de oefenwedstrijd konden de speelsters van het Nederlands Dames volleybalteam alvast wennen aan volle Apeldoornse tribunes als opwarmer voor de World Grand Prix, van 9 t/m 11 juli in het Omnisport. Ondertussen werd het Italiaanse buffet klaar gezet en konden de allerkleinsten alvast de prachtige dansvloer openen. Het dansen, feesten en proosten met huidige en oude teammaatjes ging door tot in de kleine uurtjes... Organisatie bedankt, het was top geregeld! Bekijk de foto's van Peter Donderwinkel.