Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Oranje Dames te gast bij 50-jarig jubileum Dynamo

Wij zijn zeer blij met de komst van het Nederlands Dames volleybal team naar ons 50-jarig jubileumfeest op zaterdag 1 juli. Het Olympisch team van Rio de Janeiro speelt een onderlinge oefenwedstrijd en is na afloop aanwezig bij een Meet & Greet. Het volle jubileumprogramma start om 12.00 uur met verschillende activiteiten voor jong en oud (spinnenwebcross, vossenjacht en een sportieve meerkamp). Na het sportieve gedeelte volgt een receptie (15.30 uur), een oefenwedstrijd en Meet & Greet met de Oranje Dames (17.00 uur), een Italiaans buffet (19.00 uur) en een spetterend Dynamo feest. Alle (voormalige) leden, vrijwilligers, sponsoren of mensen die op een andere manier betrokken zijn geweest bij SV Dynamo, Piet Zoomers/D en/of de fusieverenigingen CVVA, CVV DES en VV Volley zijn, samen met hun familieleden, van harte welkom! Het feest vindt plaats in het Omnisport in Apeldoorn (ingang 3, parkeerplaats P8). Kijk voor meer informatie over het 50-jarig jubileumfeest en een aanmeldlink op www.svdynamo.nl/50jaar.