Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo Beach
live!

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Oude tijden herleven bij Draisma Dynamo

Afgelopen zaterdag wisten de mannen van Draisma Dynamo zich te plaatsen voor de 2e ronde van de Play-offs. Achter de schermen is er hard gewerkt om een mooie Bus+ Ticket aanbieding te maken voor de mensen die mee willen naar Groningen. Deze actie liep zo goed en snel dat de bus binnen 1,5 uur  uitverkocht was net als in de “oude Dynamo tijden” !! Wij zullen ons dan met de bus van de Apeldoornse onderneming Happybus.nl verplaatsen naar Groningen. Deze vertrekt zaterdag 15 April om 17.45 uur, we verzamelen om 17.30 uur bij de Dynamo ingang op de parkeerplaats. Tijdens de busrit kun je tegen een zeer geringe prijs drank kopen, dat hoef je dus niet zelf mee te nemen. Kleding advies: GEEL. Tot zaterdag! Was je te laat voor de bus? Er zijn nog kaarten beschikbaar die je online kunt bestellen.