Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo Beach
live!

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Plezier en zelfvertrouwen, daar gaat het om

Wie er niet bij was afgelopen dinsdagavond, heeft iets gemist. Een fantastische voorstelling in het Dynamo Café over een vader en een zoon. De jongen voetbalt en wie is zijn coach? Precies, zijn vader. De zoon wil niet meer horen dat hij meer vooruit moet lopen, meer naar links of juist naar rechts moet spelen en dat hij kansen heeft laten lopen. Hij wil horen dat hij een mooie passeerbeweging heeft gemaakt of een goede voorzet heeft gegeven. Hij schaamt zich voor het gedrag van zijn vader voor en na de wedstrijd. Hij wil stoppen met voetbal. Tenzij... zijn vader op een andere manier gaat coachen. Maak complimenten, benoem het goede (goed gelopen, de volgende keer heb je hem), wees positief. Dat geeft kinderen plezier en zelfvertrouwen. De resultaten komen dan vanzelf. Houd de nieuwsbrief en de site in de gaten voor meer informatie en filmpjes.