Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Direct naar Dynamo Beach

Geef je op voor het jeugdkamp!
 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Feestje voor Michiel van Dorsten

Michiel van Dorsten, diagonaal bij Heren 2, gaat Dynamo verlaten. Michiel kwam het seizoen 2008/2009 bij Draisma Dynamo. Hij kwam over van VC Sneek, daarvoor speelde hij bij Olhaco in Hoogeveen. In deze korte periode is Michiel (voor ingewijden beter bekend als Smitsen) uitgegroeid tot een echte Dynamo man. Door blessures aan beide knieën heeft Michiel besloten om in het seizoen 2012/2013 te beginnen bij het tweede Heren team van SV Dynamo en mee trainen en te spelen bij het eerste Heren team. Maar soms gaan dingen anders dan je plant, Michiel kreeg de kans om zich vanaf februari aan te sluiten bij Beach team Holland! Een nieuwe start, die hij na lange revalidatie met beide handen aangrijpt. Volgens ons reden voor een feestje, zaterdagavond 9 februari in het Dynamo Café! Na de wedstrijd van Draisma Dynamo tegen Abiant Lycurgus! Be there!