Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Jarno van der Linden
Nr. 21
Wietze Strikwerda
Nr. 23
Diederik van Zuidam
Nr. 24
Jelthe van Zeumeren
Nr. 26

Begeleiding

Jan van Lohuizen
Trainer
Robert Horstink
Trainer
Valentin Helsloot
Trainer
Redbad Strikwerda
Coach
Tim van der Linden
Trainerass.
Carleyn Maatman
Ctp commissie
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
21Jarno van der Linden10CMM1W68
23Wietze Strikwerda11CNT2Z4C
24Diederik van Zuidam10CNL5H7M
26Jelthe van Zeumeren10CMZ8Q4C
Jan van LohuizenTrainerCNW5F4M3e kl licentie
Robert HorstinkTrainerCFK4N23
Valentin HelslootTrainerCJZ6S271e kl licentie
Redbad StrikwerdaCoachCGB4Y2I
Tim van der LindenTrainerass.CHH9P76
Carleyn MaatmanCtp commissieCFK2X6R3e kl licentie
DagHalVeldVanTot
WoensdagWel 316:3018:15
VrijdagOsc 217:0018:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 10 mrt 09:00SV Dynamo Apeldoorn N6 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 mrt 10:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 mrt 09:00Scylla N6 1De Vlinder 1, WAGENINGEN tijdstip gewijzigd
    za 17 mrt 10:00VVH N6 2De Vlinder 1, WAGENINGEN tijdstip gewijzigd
    za 14 apr 09:00VVH N6 1De Vlinder 1, WAGENINGEN
    za 14 apr 10:00VVH N6 3De Vlinder 1, WAGENINGEN
    za 21 apr 09:00VVH N6 3De Sijpel, HARDERWIJK
    za 21 apr 11:00VVH N6 1De Sijpel, HARDERWIJK

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie