Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

MB5 speelt B 2e klasse

Janine Wijngaards
Nr. 2
Anne Floor Groen
Nr. 23
Marije Tuenter
Nr. 29
Rozemarijn Klaasen
Nr. 32
Gordana Karajanov
Nr. 42
Silke de Kruyf
Nr. 52
Noelle Buitenhuis
Nr. 61
Ilse Wolbrink
Nr. 62
Iris Koedijk
Nr. 63

Begeleiding

Annemarieke Klaasen
Trainer
David Bergsma
Trainer/Ctp commissie
Pascal Wijngaards
Coach
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
2Janine Wijngaards16CMV5P953e kl licentie
23Anne Floor Groen15CMX6H0Z
29Marije Tuenter13CMB0J433e kl licentie
32Rozemarijn Klaasen14CLV2J8S
42Gordana Karajanov15CLV2H8M
52Silke de Kruyf16CND0F8K
61Noelle Buitenhuis15CMG2L22
62Ilse Wolbrink14CMB9D1B
63Iris Koedijk14CMD5V9X3e kl licentie
Annemarieke KlaasenTrainerCLR9K623e kl licentie
David BergsmaTrainer
Ctp commissie
CFL1Q243e kl licentie
Pascal WijngaardsCoach
DagHalVeldVanTot
MaandagWel 218:0019:30
DonderdagWel 117:0018:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsThuis: Tellen
    + evt. bardienst
    Uit: rijden
    Bardienst
    periode
    Opmerking
    za 17 mrt 09:00Bruvoc MB 1Rhienderoord, BRUMMEN Marije T, Iris K, Rozemarijn K
    za 31 mrt 09:00VV Alterno MB 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Janine W, Ilse W08:00-09:00
    za 07 apr 12:30Avior MB 4De Scheg, DEVENTER Silke K, Gordana K, Anne Floor G
    za 14 apr 15:00Udeo MB 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Anne Floor G, Gordana K
    za 21 apr 09:30Voorwaarts MB 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Silke K, Rozemarijn K08:30-09:30

    DatumNaamDynamoGastenFunctie