Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

JB2 speelt B Hoofdklasse

Marijn Jongsma
Nr. 6
Thymo Lindner
Nr. 18
Sjoerd Dubbelhuis
Nr. 20
Tim Boekhoudt
Nr. 21
Ruud Fränzel
Nr. 24
Joey van Dort
Nr. 32
Benne Jongsma
Nr. 35
Antoine Marseille
Nr. 36

Begeleiding

Hilbert Klunder
Ctp commissie/Trainer
Robert Horstink
Trainer
Peter Boekhoudt
Coach

Overig

Yvonne Dronkers
Meetrainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
6Marijn Jongsma15CMV5V1F
18Thymo Lindner14CMX4N98
20Sjoerd Dubbelhuis14CMV5L9R3e kl licentie
21Tim Boekhoudt14CLF5R9O3e kl licentie
24Ruud Fränzel15CLV2H0O
32Joey van Dort12CMV5K7M
35Benne Jongsma15CMH1K76
36Antoine Marseille14CMD5V7V
Hilbert KlunderCtp commissie
Trainer
CJX9S393e kl licentie
Robert HorstinkTrainerCFK4N23
Peter BoekhoudtCoachCLR0X7D3e kl licentie
Yvonne DronkersMeetrainerCLM7Y5W
DagHalVeldVanTot
WoensdagWel 116:3018:15
VrijdagWel 118:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsThuis: Tellen
    + evt. bardienst
    Uit: rijden
    Bardienst
    periode
    Opmerking
    za 10 mrt 14:00Set Up (IJsselmuiden) JB 1Oosterholthoeve, IJSSELMUIDEN Ruud F, Antoine M, Marijn J
    za 17 mrt 09:30Rivo Rijssen JB 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Marijn J, Antoine M
    za 24 mrt 12:30Blauw Wit JB 1De Talter, OLDEBROEK Benne J, Thymo L, Tim B
    vr 06 apr 19:00Blauw Wit JB 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Ruud F, Sjoerd D
    za 14 apr 12:30Volta JB 1Sporthal De Rietlanden, LELYSTAD Sjoerd D, Ruud F, Antoine M
    za 21 apr 13:30Avior JB 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Thymo L, Benne J11:00-13:00

    DatumNaamDynamoGastenFunctie