H9 speelt 2e klasse
Ernst Klaasen Nr. 4 | John Westra Nr. 8 | Peter de Vries Nr. 9 | Jeroen Tiel Groenestege Nr. 11 |
Jasper Snijder Nr. 12 | Bart Bosman Nr. 15 | Jarno Wolbrink Nr. 19 | Edwin Sonneveld Nr. 20 |
Tim Boekhoudt Nr. 21 | Martijn van den Berg Nr. 27 | Tygo Holtman Nr. 38 | Kjeld Nouwen Nr. 56 |
Begeleiding | |||
Gerwin Rouw Verzorger | |||
Overig | |||
Dré Tiel Groenestege Scheidsrechter voor team | Eric Janssen Scheidsrechter voor team | H9 Aangewezen Scheidsrechter voor team | Robin Wassink Meetrainer |
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
4 | Ernst Klaasen | pl | 54 | CNL5J6R |
8 | John Westra | mid | 66 | CHR0Q5E |
9 | Peter de Vries | sv | 63 | CFK2Y9X |
11 | Jeroen Tiel Groenestege | dia | 63 | CHY5L7P |
12 | Jasper Snijder | sv | 43 | CFK4G8M |
15 | Bart Bosman | pl | 31 | CFK2T8H |
19 | Jarno Wolbrink | allround | 18 | CMQ6P99 |
20 | Edwin Sonneveld | lib | 54 | CND0G6L |
21 | Tim Boekhoudt | allround | 21 | CLF5R9O |
27 | Martijn van den Berg | pl | 54 | CND0H2K |
38 | Tygo Holtman | allround | 18 | CMN1F8Y |
56 | Kjeld Nouwen | pl | 33 | CHC0N96 |
Gerwin Rouw | Verzorger | CLQ9K6T | ||
Dré Tiel Groenestege | Scheidsrechter voor team | CFK2Y7V | ||
Eric Janssen | Scheidsrechter voor team | CFK3K8T | ||
H9 Aangewezen | Scheidsrechter voor team | |||
Robin Wassink | Meetrainer | CPS2X9Q |
Dag | Hal | Veld | 15:00 15:30 | 15:30 16:00 | 16:00 16:30 | 16:30 17:00 | 17:00 17:30 | 17:30 18:00 | 18:00 18:30 | 18:30 19:00 | 19:00 19:30 | 19:30 20:00 | 20:00 20:30 | 20:30 21:00 | 21:00 21:30 | 21:30 22:00 | 22:00 22:30 |
Vrijdag | Osc | 1 |
Hallen
De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
vr 27-10-2023 19:00 | Kjeld Nouwen | HS 7 | C.S.V. HS 4 | Fluiten |
vr 03-11-2023 21:00 | Dré Tiel Groenestege | HS 9 | Spiker HS 1 | Fluiten |
za 11-11-2023 13:00 | Dré Tiel Groenestege | DS 9 | DIAVO DS 3 | Fluiten |
za 18-11-2023 13:30 | Dré Tiel Groenestege | DS 7 | Avior DS 5 | Fluiten |
za 02-12-2023 13:00 | Peter Vries de | MB 1 | Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 | Fluiten |
vr 12-01-2024 19:00 | Kjeld Nouwen | DS 9 | Spiker DS 3 | Fluiten |
vr 12-01-2024 21:00 | Dré Tiel Groenestege | HS 10 | VZK HS 2 | Fluiten |
za 27-01-2024 13:00 | Dré Tiel Groenestege | DS 9 | Salvora DS 4 | Fluiten |
vr 01-03-2024 21:00 | Dré Tiel Groenestege | HS 9 | DIAVO HS 3 | Fluiten |
vr 15-03-2024 19:00 | Kjeld Nouwen | DS 8 | Dros-Alterno DS 6 | Fluiten |
za 16-03-2024 15:00 | Peter Vries de | MB 1 | Gemini MB 1 | Fluiten |
za 13-04-2024 13:30 | Kjeld Nouwen | DS 7 | Voorwaarts DS 3 | Fluiten |