H8 speelt 2e klasse
Joost Siegelaar Nr. 1 | Gijs Smit Nr. 2 | Derk Jan Konijnenberg Nr. 3 | Jan Bussink Nr. 4 |
Marco Krimp Nr. 5 | Klaas Smit Nr. 6 | Kor de Groot Nr. 14 | Thomas van Engeland Nr. 16 |
Jan van Duuren Nr. 24 | |||
Overig | |||
H8 Aangewezen Scheidsrechter voor team | Jan de Groot Scheidsrechter voor team |
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
1 | Joost Siegelaar | pl | 60 | CFK2J1E |
2 | Gijs Smit | sv | 47 | CDQ1R6O |
3 | Derk Jan Konijnenberg | dia | 61 | CFK0W7V |
4 | Jan Bussink | mid | 60 | CFK3K7S |
5 | Marco Krimp | pl | 53 | CKX3C5C |
6 | Klaas Smit | pl | 41 | CGS2D5X |
14 | Kor de Groot | mid | 57 | CDT4C2B |
16 | Thomas van Engeland | pl | 37 | CFK4J9W |
24 | Jan van Duuren | mid | 68 | CFK3P57 |
H8 Aangewezen | Scheidsrechter voor team | |||
Jan de Groot | Scheidsrechter voor team | CFK3J7P |
Dag | Hal | Veld | 15:00 15:30 | 15:30 16:00 | 16:00 16:30 | 16:30 17:00 | 17:00 17:30 | 17:30 18:00 | 18:00 18:30 | 18:30 19:00 | 19:00 19:30 | 19:30 20:00 | 20:00 20:30 | 20:30 21:00 | 21:00 21:30 | 21:30 22:00 | 22:00 22:30 |
Woensdag | Osc | 4 |
Hallen
De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
vr 22-09-2023 21:00 | Joost Siegelaar | HS 8 | DIAVO HS 3 | Fluiten |
vr 27-10-2023 21:00 | Joost Siegelaar | HS 8 | A.B.S. HS 2 | Fluiten |
vr 24-11-2023 21:00 | Joost Siegelaar | HS 6 | Hellas HS 2 | Fluiten |
za 09-12-2023 15:00 | Joost Siegelaar | DS 7 | Salvora DS 2 | Fluiten |
vr 15-12-2023 21:00 | Joost Siegelaar | HS 6 | C.S.V. HS 4 | Fluiten |
vr 12-01-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | BSV HS 1 | Fluiten |
vr 19-01-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 9 | SV Dynamo Apeldoorn HS 8 | Fluiten |
za 27-01-2024 15:00 | Jan Groot de | HS 8 | Voorwaarts HS 3 | Fluiten |
vr 09-02-2024 19:00 | Joost Siegelaar | DS 8 | DIAVO DS 1 | Fluiten |
vr 09-02-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | Avior HS 6 | Fluiten |
vr 08-03-2024 19:00 | Joost Siegelaar | HS 7 | Hellas HS 2 | Fluiten |
vr 08-03-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | Wijhe'92 HS 1 | Fluiten |
vr 15-03-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | Dros-Alterno HS 6 | Fluiten |
vr 05-04-2024 19:00 | Joost Siegelaar | DS 8 | Spiker DS 2 | Fluiten |
vr 05-04-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | Spiker HS 1 | Fluiten |
vr 12-04-2024 21:00 | Jan Groot de | HS 8 | BSV HS 2 | Fluiten |