Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H11 speelt 3e klasse

Chris Doornekamp
Domenico Risiglione
Leo Kamerbeek
Nr. 1
Henk Klomp
Nr. 3
Ernst Klaasen
Nr. 4
Martijn van den Berg
Nr. 7
Edwin Sonneveld
Nr. 8
Arie Kooiman
Nr. 13
Ronald van Brenk
Nr. 20
Patrick van Werven
Nr. 27

Begeleiding

Erwin Groot Hulze
Trainer
Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H11 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Chris Doornekamp47CFY2B9S
Domenico Risiglione50CJC4K8M
1Leo Kamerbeek44CDN3F16
3Henk Klomp55CHP4D2U
4Ernst Klaasen48CNL5J6R
7Martijn van den Berg48CND0H2K
8Edwin Sonneveld47CND0G6L
13Arie Kooiman60CKX4W7B
20Ronald van Brenk50CMV5M6R
27Patrick van Werven42CMW5P25
Erwin Groot HulzeTrainerCFL1M3R
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z
H11 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
WoensdagOsc 120:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 24 nov 21:00Dio Ugchelen HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 02 dec 12:00BSV HS 2De Hiethof, BEEKBERGEN
    vr 08 dec 21:00VV Alterno HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 18:30Auto van Oort/Rebelle HS 4Theothorne, DIEREN
    vr 12 jan 21:00Dio Ugchelen HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 15:30D.V.O. HS 5de Kamp, HENGELO GLD
    vr 09 feb 21:00BSV HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 09 mrt 21:00WSV HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 13 mrt 21:00Dio Ugchelen HS 1Sporthal Mheenpark, APELDOORN
    vr 23 mrt 21:00BSV HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 30 mrt 21:15VV Alterno HS 8Alternohal, APELDOORN
    za 07 apr 16:30VV Alterno HS 7Alternohal, APELDOORN
    vr 13 apr 21:00Auto van Oort/Rebelle HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN