H10 speelt
Leo Kamerbeek Nr. 1 | Arjan Oudbier Nr. 2 | Henk Klomp Nr. 3 | Paul Omta Nr. 4 |
Jan Ploeg Nr. 5 | Marc Groeneweg Nr. 6 | Hans Smit Nr. 7 | Mark Engelen Nr. 8 |
Ludo Peters Nr. 10 | Arie Kooiman Nr. 13 | Peter Boekhoudt Nr. 14 | Ben van de Beld Nr. 15 |
Devin Tiemens Nr. 33 | Peter Rouwenhorst Nr. 65 | ||
Overig | |||
H10 Aangewezen Scheidsrechter voor team |
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
1 | Leo Kamerbeek | allround | 51 | CDN3F16 |
2 | Arjan Oudbier | pl | 63 | CFK3K2N |
3 | Henk Klomp | allround | 61 | CHP4D2U |
4 | Paul Omta | pl | 52 | CPV1Y13 |
5 | Jan Ploeg | sv | 54 | CLM2D18 |
6 | Marc Groeneweg | allround | 56 | |
7 | Hans Smit | mid | 50 | CDQ0P0X |
8 | Mark Engelen | sv | 66 | CFK3R0I |
10 | Ludo Peters | allround | 29 | CNM4V2R |
13 | Arie Kooiman | allround | 67 | CKX4W7B |
14 | Peter Boekhoudt | allround | 53 | CLR0X7D |
15 | Ben van de Beld | pl | 61 | CJJ8L7P |
33 | Devin Tiemens | allround | 31 | |
65 | Peter Rouwenhorst | dia | 55 | CFK4R8L |
H10 Aangewezen | Scheidsrechter voor team |
Dag | Hal | Veld | 15:00 15:30 | 15:30 16:00 | 16:00 16:30 | 16:30 17:00 | 17:00 17:30 | 17:30 18:00 | 18:00 18:30 | 18:30 19:00 | 19:00 19:30 | 19:30 20:00 | 20:00 20:30 | 20:30 21:00 | 21:00 21:30 | 21:30 22:00 | 22:00 22:30 |
Woensdag | Osc | 2 |
Hallen
De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
Datum | Tegenstander | Hal/Plaats | Opmerking | |
---|---|---|---|---|
vr 05 apr 21:00 | Bruvoc HS 3 | Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn | ||
za 13 apr 16:00 | Klarenbeek HS 1 | MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek |
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
vr 06-10-2023 21:00 | Leo Kamerbeek | HS 8 | SV Dynamo Apeldoorn HS 9 | Fluiten |
vr 24-11-2023 21:00 | Arie Kooiman | HS 9 | Wijhe'92 HS 1 | Fluiten |
za 09-12-2023 13:00 | Ludo Peters | MA 1 | Jumbo Van Andel-Ormi MA 1 | Fluiten |
za 09-12-2023 15:00 | Hans Smit | MB 3 | Klarenbeek MB 1 | Fluiten |
za 09-12-2023 15:00 | Ludo Peters | MA 2 | A.B.S. MA 1 | Fluiten |
vr 19-01-2024 21:00 | Leo Kamerbeek | HS 6 | SV Dynamo Apeldoorn HS 7 | Fluiten |
za 27-01-2024 13:00 | Hans Smit | MB 3 | HVV MB 1 | Fluiten |
za 09-03-2024 09:00 | Arie Kooiman | MB 2 | Bielderman Koetsier/SSS MB 1 | Fluiten |
vr 22-03-2024 21:00 | Leo Kamerbeek | HS 9 | Voorwaarts HS 3 | Fluiten |