D8 speelt 1e klasse
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
2 | Ilse van Beusekom | pl | 32 | CJJ8M1M |
8 | Nienke Rouw | sv | 23 | CLV2J6Q |
9 | Silke Koning | pl | 26 | CJS3Z5Z |
18 | Iris Gerritsen | allround | 18 | |
19 | Anouk Heupink | sv | 23 | CKR8R89 |
20 | Tessa Verhoeff | pl | 30 | |
43 | Marit van Veldhuizen | allround | 17 | CMV5K4J |
58 | Ilse Tiemens | mid | 21 | CKP0G53 |
64 | Suzanne Gosens | pl | 24 | CLV2G5G |
67 | Maruschka ter Voorde | mid | 24 | CKW3V0X |
98 | Marit Heupink | lib | 21 | CKW1S26 |
99 | Marianne Gosens | lib | 21 | CLR2K05 |
Peter de Vries | Coach | CFK2Y9X | ||
D8 Aangewezen | Scheidsrechter voor team | |||
Malouke Meijer | Meetrainer | CHW8D05 | ||
Rosan Heite | Meetrainer | CJW6B67 |
Dag | Hal | Veld | 15:00 15:30 | 15:30 16:00 | 16:00 16:30 | 16:30 17:00 | 17:00 17:30 | 17:30 18:00 | 18:00 18:30 | 18:30 19:00 | 19:00 19:30 | 19:30 20:00 | 20:00 20:30 | 20:30 21:00 | 21:00 21:30 | 21:30 22:00 | 22:00 22:30 |
Dinsdag | Osc | 3 | |||||||||||||||
Donderdag | Wel | 3 |
Hallen
De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
Datum | Tegenstander | Hal/Plaats | Opmerking | |
---|---|---|---|---|
vr 29 mrt 21:15 | Dros-Alterno DS 6 | Alternohal, Apeldoorn | ||
vr 05 apr 19:00 | Spiker DS 2 | Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn | ||
vr 12 apr 20:00 | Avior DS 6 | De Scheg, Deventer |
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
za 23-09-2023 13:00 | Ilse Beusekom van | MC 2 | Salvora MC 1 | Fluiten |
za 30-09-2023 09:30 | Marit Heupink | MB 1 | Eurosped Pollux MB 1 | Fluiten |
za 30-09-2023 11:30 | Marit Veldhuizen van | MC 1 | Set Up '69 MC 1 | Fluiten |
za 07-10-2023 15:00 | Maruschka Voorde ter | MA 3 | Avior MA 4 | Fluiten |
za 18-11-2023 11:30 | Marit Veldhuizen van | MC 1 | AETOS MC 1 | Fluiten |
za 25-11-2023 13:30 | Marit Veldhuizen van | MC 1 | Trivos MC 2 | Fluiten |
za 13-01-2024 14:30 | Ilse Tiemens | MA 2 | Blauw Wit MA 1 | Fluiten |
za 13-01-2024 14:30 | Marit Veldhuizen van | MC 5 | Jumbo Van Andel-Ormi MC 1 | Fluiten |
za 27-01-2024 13:00 | Ilse Beusekom van | MA 1 | Bielderman Koetsier/SSS MA 1 | Fluiten |
za 10-02-2024 09:00 | Tessa Verhoeff | MA 3 | Hevo MA 2 | Fluiten |
za 16-03-2024 13:00 | Iris Gerritsen | MB 3 | Jumbo Van Andel-Ormi MB 2 | Fluiten |
za 06-04-2024 15:00 | Marianne Gosens | MA 3 | VZK MA 2 | Fluiten |
za 06-04-2024 15:00 | Suzanne Gosens | MB 3 | Langhenkel/HEC MB 1 | Fluiten |