D6 speelt Promotie klasse
Sophia Souki Nr. 2 | Inge Fokke Nr. 4 | Karlijn Bussink Nr. 6 | Eline van Laar Nr. 9 |
Caroline Lit Nr. 12 | Jo-Ann Boon Nr. 14 | Carleyn Maatman Nr. 21 | Yana Timmer Nr. 27 |
Michelle Evertse Nr. 48 | Anouk Kalksma Nr. 57 | Carlijn Koning Nr. 98 | Narena Huisman Nr. 99 |
Overig | |||
D6 Aangewezen Scheidsrechter voor team |
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
2 | Sophia Souki | mid | 22 | CLV5D0R |
4 | Inge Fokke | pl | 25 | CJR3G1Z |
6 | Karlijn Bussink | pl | 28 | CJJ8M6R |
9 | Eline van Laar | sv | 20 | CMP5S85 |
12 | Caroline Lit | pl | 29 | CFK2X5Q |
14 | Jo-Ann Boon | mid | 26 | CKB9H66 |
21 | Carleyn Maatman | sv | 30 | CFK2X6R |
27 | Yana Timmer | pl | 23 | CJZ6S49 |
48 | Michelle Evertse | mid | 26 | CJD6M25 |
57 | Anouk Kalksma | dia | 25 | CJQ9C8J |
98 | Carlijn Koning | lib | 27 | CHN3M79 |
99 | Narena Huisman | lib | 24 | CJZ6R57 |
D6 Aangewezen | Scheidsrechter voor team |
Dag | Hal | Veld | 15:00 15:30 | 15:30 16:00 | 16:00 16:30 | 16:30 17:00 | 17:00 17:30 | 17:30 18:00 | 18:00 18:30 | 18:30 19:00 | 19:00 19:30 | 19:30 20:00 | 20:00 20:30 | 20:30 21:00 | 21:00 21:30 | 21:30 22:00 | 22:00 22:30 |
Maandag | Osc | 1 |
Hallen
De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
Datum | Tegenstander | Hal/Plaats | Opmerking | |
---|---|---|---|---|
za 06 apr 16:00 | SDS DS 1 | Sporthal de Eng, Voorthuizen | ||
vr 12 apr 19:00 | HSC DS 1 | Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn |
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
za 23-09-2023 13:00 | Narena Huisman | MC 5 | Dros-Alterno MC 4 | Fluiten |
za 23-09-2023 13:00 | Yana Timmer | MB 2 | Heeten Sportief MB 1 | Fluiten |
za 23-09-2023 15:00 | Karlijn Bussink | MC 4 | Jumbo Van Andel-Ormi MC 1 | Fluiten |
za 23-09-2023 15:00 | Eline Laar van | MA 3 | Hevo MA 2 | Fluiten |
za 23-09-2023 15:00 | Anouk Kalksma | MB 3 | Salvora MB 3 | Fluiten |
vr 06-10-2023 19:00 | Michelle Evertse | MB 3 | Dros-Alterno MB 3 | Fluiten |
za 27-01-2024 13:00 | Sophia Souki | MA 2 | HVV MA 1 | Fluiten |
za 10-02-2024 09:00 | Carleyn Maatman | MC 2 | Avior MC 2 | Fluiten |
za 02-03-2024 11:30 | Caroline Lit | MC 1 | Rivo Rijssen MC 2 | Fluiten |
vr 22-03-2024 21:00 | Inge Fokke | HS 6 | Set Up (IJsselmuiden) HS 4 | Fluiten |
vr 05-04-2024 19:00 | Jo-Ann Boon | HS 7 | EVV Bultman-Hartholt HS 2 | Fluiten |