Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D2 speelt Regio Divisie

Emma Hoogenboom
Marlous Tol
Krista Schakel
Nr. 1
Melissa Rouw
Nr. 2
Evelien Koopman
Nr. 3
Lisanne Kat
Nr. 4
Lisette van de Kemp
Nr. 5
Tessa Baltus
Nr. 7
Loreen Janssen
Nr. 11
Lisanne Willems
Nr. 12

Begeleiding

Auke Snijder
Trainer
Eric Janssen
Trainer
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D2 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Emma Hoogenboom16CLD2Y8F
Marlous Tol24CCY9M8S
1Krista Schakel28CJG1W1U
2Melissa Rouw19CLB8J5H
3Evelien Koopman28CCX0S8A
4Lisanne Kat24CJJ8P1V
5Lisette van de Kemp32CFK4H8P
7Tessa Baltus23CHC0M2U
11Loreen Janssen22CJJ8N6U
12Lisanne Willems23CFK1M1I
Auke SnijderTrainerCFK3Z97
Eric JanssenTrainerCFK3K8T
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D2 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 119:0021:00
DonderdagWel 120:0022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 13 jan 12:00VoCASA DS 3VoCASA-hal, NIJMEGEN
    za 20 jan 13:30VVH DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    za 03 feb 18:00Voorwaarts DS 1De Jachtlust, TWELLO
    za 10 feb 13:30Auto van Oort/Rebelle DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 feb 13:00Heyendaal DS 1Radboud Sportcentrum, NIJMEGEN
    za 10 mrt 13:30SSS DS 2De Meerwaarde, BARNEVELD
    za 17 mrt 13:30Spiker DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 23 mrt 21:30WaHo DS 1De Bongerd, WAGENINGEN
    za 07 apr 13:30Trivos DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 13:30VV Alterno DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN