Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bloembollenactie!
 

 

 

 

 

Chinees, gratis voor vrijwilligers!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Arbitrage

Aantal wedstrijden na 1-8-2016

Een official (scheidsrechter = 1 punt, lijnrechter = 0,5 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. die zelf niet spelen kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
Aantal punten
10
10,5
11
9
8
11
12
7
8,5
10
6
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
H11
Aantal punten
8
12,5
11
12
12
17,5
9
9
10
8

Nog vacante wedstrijden in 2016

Datum tijdNiveauVeldsorteerpictogramDynamoGastenArbitrageOpmerking

Alle wedstrijden

Datum tijdNiveauVeldsorteerpictogramDynamoGastenArbitrageOpmerking
vr 31 mrt 21:003e kl.1 HS 11Bruvoc HS 4 Kim van Embden (574)
za 01 apr 13:303e div.1 DS 2Avior DS 2 1e Henk Kinds
2e Jan van der Linden
(577)
vr 07 apr 19:001e kl.1 DS 4Volta DS 2 Peter van Vliet (588)
vr 07 apr 21:003e div.1 HS 3Pegasus HS 2 1e Erik de Man
2e Reinold Schoonhoven
(591)
za 08 apr 15:002e kl.1 DS 8Avior DS 6 Mark Engelen (596)
za 08 apr 17:003e kl.1 DS 11Avior DS 10 Lewalt Eland (599)
vr 21 apr 19:003e kl.1 HS 11BSV HS 4 Kim van Embden (611)
vr 21 apr 21:00Prom. kl.1 DS 3HSC DS 1 1e Roy Oosterhuis (616)
za 22 apr 13:303e div.1 DS 2Rosstars DS 1 1e Hans Veldhuizen
2e Tariq Kloezeman
(619)
za 01 apr 16:30Top div.1 DS 1PrismaWorx VC Weert DS 1 1e Herman Beekman
2e Johan Hoogendoorn
Jury Hans Bontekoning
Vlagger vacant
Vlagger vacant
(667)
za 22 apr 16:30Top div.1 DS 1Seesing Personeel Orion DS 1
Vlagger vacant
Vlagger vacant
(669)
za 08 apr 17:004e kl.1 DS 12Voorwaarts DS 7 Dave Sangers (907)
za 01 apr 09:30Hfd kl. Jgd1 MC 1Dash MC 1 Caroline Lit (1096)
za 01 apr 11:30Hfd kl. Jgd1 JC 1Renswouw JC 1 vacant (1104)
za 08 apr 13:001e kl. Jgd1 MC 2Salvora MC 1 Fleur Dubbelhuis (1120)
za 15 apr 09:002e kl. Jgd1 MC 7Rood-Wit '75 MC 2 Iris Koedijk (1130)
vr 07 apr 19:003e kl.2 DS 9VV Alterno DS 9 Nicole van Daalen (587)
za 08 apr 15:003e kl.2 DS 10Salvora DS 3 Edwin Sonneveld (597)
vr 21 apr 19:002e kl.2 HS 7Dio Beemte HS 2 Derk Jan Konijnenberg (613)
za 01 apr 09:301e kl. Jgd2 MB 2Volta MB 1 Marit Heupink (1097)
za 01 apr 11:30Hfd kl. Jgd2 MB 1Blok '71 MB 1 vacant (1102)
za 01 apr 13:301e kl. Jgd2 MA 1VV Alterno MA 1 Dave Sangers (1108)
za 08 apr 13:003e kl. Jgd2 MB 4AVF VOLAR MB 2 Romy Schoep (1118)
za 15 apr 09:00Hfd kl. Jgd2 JC 1VV Alterno JC 2 Stephanie Siesling (1128)
za 22 apr 13:301e kl. Jgd2 MA 1Voorwaarts MA 1 Esmee Roodhuizen (1140)
vr 31 mrt 21:00Prom. kl.3 DS 3E.V.V. DS 2 1e Henk Hesseling (576)
vr 07 apr 21:002e kl.3 HS 8WSV HS 3 Peter Langevoort (590)
za 08 apr 17:002e kl.3 HS 10Libero'99 HS 1 Jelle van den Berg (600)
vr 21 apr 19:002e kl.3 DS 7Voorwaarts DS 4 vacant (612)
vr 21 apr 21:001e kl.3 DS 5Voorwaarts DS 3 vacant (615)
za 01 apr 11:30Hfd kl. Jgd3 JB 1Seesing Personeel Orion JB 2 vacant (1103)
za 01 apr 13:301e kl. Jgd3 MC 3D.V.O. MC 1 vacant (1107)
vr 07 apr 19:002e kl. Jgd3 MA 2Vocluma MA 1 Janine van Embden (1112)
za 08 apr 13:002e kl. Jgd3 MC 4Avior MC 5 Carlijn Radstake (1122)
za 08 apr 15:003e kl. Jgd3 MC 5VV Alterno MC 5 Mirthe Bouwmeester (1126)
za 15 apr 09:001e kl. Jgd3 MB 2Pauwervoll MB 1 Marit Heupink (1129)
za 22 apr 13:30Hfd kl. Jgd3 MB 1V.C.V. MB 1 Dave Sangers (1139)
vr 31 mrt 19:001e kl.4 DS 6Salvora DS 1 Peter van Vliet (573)
vr 31 mrt 21:001e kl.4 DS 5VV Alterno DS 6 Remco Mulder (575)
za 01 apr 16:301e div.4 HS 2VV Utrecht HS 1 1e Rijk Sanders
2e Stef Mengerink
(584)
vr 07 apr 19:001e kl.4 HS 6Avior HS 6 vacant (589)
vr 07 apr 21:00Prom. kl.4 HS 4Volta HS 1 1e Tom van den End
2e Johan van Gelder
(592)
za 08 apr 17:002e kl.4 HS 9BSV HS 1 vacant (601)
vr 21 apr 19:001e kl.4 DS 6Voorwaarts DS 2 Peter van Vliet (614)
vr 21 apr 21:001e kl.4 HS 5Voorwaarts HS 2 vacant (617)
za 22 apr 16:301e div.4 HS 2MKB Accountants/VCV HS 1 (622)
za 01 apr 11:30Top kl. Jgd4 JA 1VVH JA 1 vacant (1101)
za 01 apr 13:302e kl. Jgd4 MC 7Salvora MC 2 Mirthe Bouwmeester (1109)
za 08 apr 13:001e kl. Jgd4 MB 3SSS MB 1 Carlijn Koning (1119)
za 08 apr 15:00Top kl. Jgd4 JA 1ikwilvanmijnautoaf.nl/DeVoKo JA 1 Tim Jacobsen (1125)
za 15 apr 09:002e kl. Jgd4 JB 2HADYBO JB 1 Joanna Ploeg (1127)
za 22 apr 13:30Top kl. Jgd4 JA 1VV Alterno JA 1 Robin Bussink (1138)