Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Technische zaken

Arjan de Groot
Alg. coordinator
Auke Snijder
Bestuurlijk verantw.

De TC heeft voor alle teams contactpersonen aangesteld.


Contactpersonen
De contactpersonen zijn voor leden en teams het eerste aanspreekpunt. Zij zijn binnen de seniorencommissie, de jeugdcommissie, de minicommissie en de recreantencommissie verantwoordelijk voor technisch inhoudelijke zaken. De contactpersonen geven samen met de TC invulling aan het technisch beleid van de vereniging.


Technische commissie (TC)
De technische commissie is verantoordelijk voor het technisch beleid van de vereniging. De technische commissie bestaat uit 3 personen:

  • Romeo Tuinman, bestuurslid technische zaken 
  • Auke Snijder, bestuurslid technische zaken
  • Arjan de Groot, technisch coördinator van de jeugdopleiding

Binnen de TC is Auke verantwoordelijk voor de dameslijn, Romeo voor de herenlijn.
Auke is daarnaast verantwoordelijk voor het trainingsrooster en de teamindelingen.


Arjan is verantwoordelijk voor de algehele coördinatie van de technische structuur van de vereniging.
Als technisch coördinator is Arjan verantwoordelijk voor de jeugdopleiding, van de jongste mini’s t/m de hoogste seniorenteams onder Dames 1 en Heren 1. De focus ligt op de jeugd en de mini’s.


Overzicht contactpersonen per team 

Team

Contactpersoon

Technische commissie

 

Senioren

D2, D3, D4, D6, D7

Vacature (voorlopig Auke)

Auke Snijder

 

D5, D8 t/m D13

Ilse van Beusekom

H2 t/m H4  + H7

Lars Aalders

Romeo Tuinman

 

H5, H6, H8 t/m H12

Jelle Overvelde

Jeugd

 

MA1 t/m MA3

David Bergsma

Arjan de Groot

MB1 t/m MB5

David Bergsma

MC1 t/m MC6

Monique Masselink

JA1

Ruben de Vries

JB1

Ruben de Vries

JC1 en JC2

Ronald Lemmers

Mini’s

 

N61 t/m N67

Carleyn Maatman

N51 t/m N59

Carleyn Maatman

N41 t/m N44

Hilda Knaapen

N31 en N32

Hilda Knaapen

N21

Hilda Knaapen

Instroom

Hilda Knaapen