Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainers declaraties

Beste trainers, het eind van het (indoor) seizoen nadert alweer. Een aantal van jullie geeft inmiddels al geen training meer, en voor degenen die nog actief zijn met training geven zijn de laatste weken aangebroken. Dat betekent dat de trainers declaraties weer ingediend kunnen worden. Degenen die al klaar zijn met het geven van trainingen kunnen dat nu al doen, de trainers die nog volop bezig zijn graag na hun laatste training.

Om te zorgen voor een juiste vergoeding van de gegeven trainingen wil ik graag het overzicht compleet hebben voordat we gaan uitbetalen. Daarom het verzoek aan alle trainers om de declaratie voor 8 juli in te dienen.

Henk Post