Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Tenues Draisma Dynamo onder de hamer

Alle wedstrijdtenues van zowel het Heren als het Damesteam van Draisma Dynamo gaan geveild worden. Beide teams hebben een zeer succesvol seizoen achter de rug, het Damesteam haalde de halve finale van Eredivisie Play-Offs en het Herenteam speelde dit jaar in de Champions League en haalde de finale van de Eredivisie Play-Offs.

Vanaf 25 april a.s. zullen i.s.m. Masterpieces of Sport deze shirts die ook door de spelers zijn gesigneerd onder de hamer gaan. De netto-opbrengst van deze veiling komt ten goede aan de ontwikkeling en groei van de club en zal worden gebruikt voor verschillende projecten.
 
De veiling start op donderdag 25 april om 12.00 uur en loopt t/m vrijdag 3 mei 15.00 uur.

Bekijk alle veilingitems op Masterpieces of Sport - Draisma Dynamo Heren  en Masterpieces of Sport - Draisma Dynamo Dames