Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Wedstrijden heren 1 en dames 1

Deze week spelen de heren maar ook onze dames de halve finale van de play-off om het kampioenschap. Heren 1 speelt woensdagavond 17 april de beslissende wedstrijd tegen Nova Tech Lycurgus. De winnaar van deze wedstrijd gaat strijden in de finale om het kampioenschap. De wedstrijd a.s. woensdag begint om 20:00 uur.

Onze dames hebben na de geweldige winst gisteren op Djopzz Zwolle zich geplaatst voor de halve finale van de play-off. In deze halve finale nemen ze het op tegen Friso Sneek. Deze wedstrijd wordt gespeeld op donderdag 18 april aanvang 20:00 uur.

Leden hebben gratis toegang bij deze wedstrijden!
Tickets via: www.draismadynamo.nl