Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Winst op 1e Super Saturday

Op de eerste Super Saturday van het seizoen hebben onze topteams de toon gezet. Dames 2 won in eigen huis met 3-1 van Ormi, Heren 2 met 4-0 van Scylla, Dames 1 met 3-1 van Prima Donna Kaas Huizen en Heren 1 op het nippertje met 3-0 van Vallei Volleybal Prins. We waren nog even bang voor een 4e set omdat Draisma gedurende de hele 3e set tegen een achterstand van 2 of 3 punten aankeek. Dankzij uitblinker Nico Manenschijn konden we eerder naar het Dynamo Café: 28-26. Voorafgaand aan de wedstrijd werd de topsporthal in het bijzijn van hoofdsponsor Draisma omgedoopt tot Draisma Dynamo Arena en het balkon voorzien van een banner.