Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Geen hoofdprijs voor Draisma Dynamo

Ook het seizoen 2016/2017 eindigt voor Draisma Dynamo zonder hoofdprijs. Europees reikte de Apeldoornse ploeg tot de kwartfinale, een prima prestatie. Nationaal werd de bekerfinale behaald maar zeer teleurstellend van Orion verloren. De laatste kans op een prijs liep via titelverdediger Lycurgus. Na de verloren wedstrijd in Groningen moest de ploeg afgelopen zaterdag in eigen huis met 3-0 of 3-1 winnen om nog een ‘golden set’ af te dwingen. Al na twee sets spatte deze droom uiteen en wisten de Apeldoorners zich uitgeschakeld. Bekijk de foto's van Jacques Zwerver.