Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Henk Kat vrijwilliger van het jaar

Afgelopen zaterdag werden alle kampioenen en jubilarissen gehuldigd en de vrijwilliger van het jaar bekend gemaakt. Dit jaar is Henk Kat de vrijwilliger van het jaar! Henk is al jaren actief bij de vereniging, onder andere als voorzitter van de jeugdcommissie en in de organisatie van het Jeugdtoernooi. Zijn inzet voor de vereniging wordt ontzettend gewaardeerd en de prijs is dan ook zeker verdiend!