Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Doe mee aan een beachvolleybaltoernooi!

Een nieuwe zomer, een nieuwe editie van het Summer Beachvolleybal Circuit (SBVC)! De grootste en populairste beachvolleybalcompetitie van Nederland telt 14 speelweekenden en daarmee 28 toernooidagen. Jaarlijks slaan zo’n 30.000 sportievelingen een beachvolleyballetje binnen SBVC. Of je nu een toernooi wilt spelen of met het circuit wilt meereizen, of je net begint met beachvolleybal of al jaren hebt gespeeld, bij het SBVC ben je altijd welkom! Je kunt je vanaf € 10 p.p. inschrijven. Ben je jonger dan 19? Speel dan tegen leeftijdsgenoten bij het Junior Beachcircuit