Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Doe mee aan een beachvolleybaltoernooi!

Een nieuwe zomer, een nieuwe editie van het Summer Beachvolleybal Circuit (SBVC)! De grootste en populairste beachvolleybalcompetitie van Nederland telt 14 speelweekenden en daarmee 28 toernooidagen. Jaarlijks slaan zo’n 30.000 sportievelingen een beachvolleyballetje binnen SBVC. Of je nu een toernooi wilt spelen of met het circuit wilt meereizen, of je net begint met beachvolleybal of al jaren hebt gespeeld, bij het SBVC ben je altijd welkom! Je kunt je vanaf € 10 p.p. inschrijven. Ben je jonger dan 19? Speel dan tegen leeftijdsgenoten bij het Junior Beachcircuit