Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Kortingsactie seizoenskaart Draisma Dynamo

Mini Mikasa bal winnen? Dat kan bij de kortingsactie voor een Draisma Dynamo seizoenskaart. Met de kaart gratis entree bij play-off, competitie, beker en Europacupwedstrijden. Vooral handig voor ouders, vrienden, familie en kennissen van leden die graag mee gaan naar de wedstrijden. Leden hebben gratis toegang met uitzondering van Beker/Europacupwedstrijden. Koop de kaart a.s. zaterdag 8 april voor de wedstrijd tegen Vallei Volleybal Prins. Aanvang 20.00 uur, Omnisport.