Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Twee keer zilver en een vijfde plek bij jeugd NK

Drie Dynamo teams speelden vandaag de finaleronde van de NOJK (Nationale Open Jeugd Kampioenschappen). Meisjes D en Meisjes C wisten allebei de finale te halen, top! Helaas lukte het de meiden niet om deze winnend af te sluiten (MD: 25-18 en 25-13, MC: 25-12 en 25-18). Jongens A speelde vandaag de finaleronde in het Omnisport. Zij wisten niet de kruisfinales te halen en eindigden op een gedeelde 5e plaats. Top gedaan allemaal, 2e, 2e en 5e van Nederland! Op de foto open club Meisjes D met coaches Peter de Vries en Anja Denekamp.