Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Afscheid Wim Jonker sr.

Iedereen die afscheid wil nemen van Wim is a.s. zondag 12 maart welkom tussen 14.00 en 17.00 uur bij Wim en Alice thuis (Antilopestraat 47). Wil je geen problemen met parkeren, dan kun je het beste op de fiets komen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 maart om 13.00 uur in de Open Hofkerk, Boerhaavestraat 60 te Apeldoorn. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Ramsbrugweg te Wenum-Wiesel. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in Restaurant Gewoon Gastvrij, Elburgerweg 1 te Wenum-Wiesel. Zie bijgevoegde rouwkaart.

 

 

 

BijlageGrootte
Wim Jonker.pdf137.38 KB