Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

A.s. zaterdag 1 minuut stilte voor de wedstrijd van Heren 2 en Dames 1

A.s. zaterdag 11 maart staan we stil bij het overlijden van Wim Jonker sr., erevoorzitter van onze vereniging. Wim overleed dinsdagmiddag op 83-jarige leeftijd. Om 17.45 uur, voor aanvang van de wedstrijd van Heren 2 en Dames 1, nemen we 1 minuut stilte in acht. Heren 2 speelt tegen Zaanstad Heren 1 en Dames 1 neemt het op tegen Donitas Dames 1. Iedereen die Wim heeft gekend, is van harte welkom hierbij aanwezig te zijn.